Durelės, Fasadai

Nesukite galvos, jeigu jūsų baldų durelės sugedo, jas sugadino naminiai gyvūnai ar maži vaikai. Juk durelės lengvai keičiama baldų dalis, o Skilties "Kita" kategorija "Durelės" yra ta vieta, kur rasite įmones, gaminančias baldų dureles. Tokia paieška užtruks vos porą minučių ir jums nereikės kelti kojos iš namų.

InterjeroLipdukai.lt - sienų, stiklų, veidrodžių bei kitų interjero paviršių bei detalių lipdukai. Pas mus galite įsigyti ne tik lipdukus sienoms, bet ir įvairias dekoracijas stiklams, veidrodžiam, jungikliams bei naujas interjero idėjas savo namams bei darbo vietai: 

  • biuro lipdukai (kreidiniai lipdukai, ofiso lipdukai-kalendoriai)
  • vaikiški lipdukai (piešinėliai vaikų kambariui, animacija, lipdomi metrai)
  • romantiški miegamojo lipdukai (užrašų ant sienos, virš lovos klijuojami lipdukai)
  • valgomojo - virtuvės lipdukai (klijuojami ant stiklo, veidrodžio, humoristiniai)

 Visi mūsų parduodami interjero lipdukai yra geros kokybės, lengvai pašalinami nuo sienų bei kitų paviršių, nepalieka jokių dėmių - jų pagalba galite keisti savo namų interjerą keičiantis metų laikams. 

www.interjerolipdukai.lt

Kontaktai
Paklausti


UAB "Aldaresta" gali Jums pasiūlyti plastikinius langus, pasižyminčius geromis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Plastikianiai langai pasižymi apsauga nuo įsilaužimų beigera garso izoliacija. Taip pat galime įrenkti žiemos sodus, šarvo duris, kurios yra tinkamos tiek butams, tiek nuosaviems namams, vidaus duris.


Taip pat UAB "Aldaresta" prekiauja kietais korpusiniais ir minkštais klasikinio bei modernaus dizaino baldais. Kieti korpusiniai  virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų kambario, vonios baldai, baldų fasadai, durelės bei slenkančios sistemos gaminamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės, medžio masyvo bei kitų medžiagų. Korpusinius baldus projektuojame pagal individualius užsakymus.


Klasikiniai Ellabban  firmos minkšti ir kieti baldai, kuriais prekiauja UAB "Aldaresta" atitinka itin aukštus gamybos standartus, todėl produkcija itin poluliari įvairiose Pasaulio šalyse (Italija, Prancūzija, JAV, Kanada, Ispanija, Pietų Afrika, Arabų šalyse ir kt.).

www.aldaresta.lt
Kontaktai
Paklausti
"Akmus" siūlo natūralaus ąžuolo, alksnio,uosio ir beržo baldines dureles. Taip pat kokybiškai nudažytas MDF detales. Durelių matmenys - nestandartiniai. Mes garantuojame platų spalvų ir raštų spektrą, estetinį grožį ir aukštą gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą.
Kontaktai
Paklausti
Atėjo laikas keisti virtuvės baldus? Tačiau senieji buvo tokie patogūs, o ir pinigų kaip visuomet gaila.
Neskubėk pirkti naujų – užtenka apsilankyti dureles.lt salone ar internetiniame puslapyje www.dureles.lt ir pasikeisti turimų baldų fasadus.
Kontaktai
Paklausti
Pagrindinė įmonės specializacija yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų durimis, spynomis, rankenomis, durų vyriais, cilindrais, akutėmis, vyrių sargiais bei kitomis durų apdailos prekėmis. UAB "Kabalda" vykdo medžio masyvo durų gamybą iš ąžuolo, uosio bei kitos medienos. Mes turime viską, kas reikalinga durims: pradedant nuo pačių durų, saugių įleidžiamų spynų, cilindrų, rankenų ir baigiant durų vyriais, akutėmis ir kt.
Kontaktai
Paklausti