Audiniai

Čia rasite puikių audinių savo buičiai ir interjerui. Kategorijoje Audiniai save pristato patys garsiausi audinių gamintojai, taigi galite būti tikri, kad rasite patikimą ir kokybišką prekę. Kurkite savo interjerą lengviau.
UAB "AKETA IR KO" - specializuota firma, prekiaujanti lauko bei vidaus šviestuvais, lempomis, apšvietimo sistemomis. Šviestuvai skirti tiek buitinėms, tiek ir visuomeninėms patalpoms. Suteikiame dizianerių projektavimą, kokybišką montavimą, garantinę priežiūrą, konsultavimą.
Kontaktai
Paklausti
UAB "ATEITIES PROJEKTAS" įsteigta 1989m. pavadinimu - TŪB "Projektas" iki 1994m. įmonėje buvo atliekami tik projektavimo darbai. Nuo 2005m. sausio 10d. pakeistas įmonės statusas į UAB "ATEITIES PROJEKTAS" Įmonei išduotas LR aplinkos ministerijos atestatas, kuriuo įmonei suteikta teisė atlikti: gyvenamųjų namų, viešojo naudojimo, ūkinės veiklos pastatų, nekilnojamosios kultūros paveldo vertybių bendrastatybinius ir specialius statybos darbus, remonto, rekonstrukcijos darbus, teritorijos tvarkymo darbus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "DECORUM" - Forbo Linoleum, natūralaus linoleumo gamintojo;
Kontaktai
Paklausti
UAB "FLOKONĖ"  susikūrusi 1997 metais. Mūsų darbuotojai turi ilgalaikę patirtį šioje srityje. Sekame visas naujoves. Kiekvienais metais vykstame į pagrindinę viso pasaulio tekstilininkų mugę Frankfurte, kur susipažįstame su naujovėmis, semiamės patirties.
Kontaktai
Paklausti
UAB "GIRKASAS" įkurta 2003 m. kovo mėn. Bendrovės veikla: sporto - laisvalaikio inventoriaus gamyba. Turime patirties lenktų baldinių detalių gamyboje iš medienos lukšto ir masyvo.
Kontaktai
Paklausti
Rąstiniai namai tai ekologiški, jaukūs ir sveiki namai. Statome įvairios paskirties rąstinius pastatus: gyvenamuosius namus, vasarnamius, pirtis, kavines ir kt. pagal individualius arba standartinius projektus.
Kontaktai
Paklausti