Viešbučių baldai

Viskas ko gali prireikti viešbučiui, nuo lovų iki baldų kavinėms. Lovos, stalai, kėdės, sofos, spintos ir t.t 
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
UAB "Baltic Master" nuo 2005 metų įmonė projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius baldus, nerūdijančio plieno gaminius, karštą įrangą, pramoninius šaldymo įrengimus. UAB „Baltic Master“ būdama oficialiu gamintojo atstovu užtikrina klientams palankias baldų ir įrangos gamybos bei įsigijimo sąlygas. Nuolat domimės visomis baldų gamybos ir apdailos naujovėmis, naudojame naujausią pasaulio gamintojų furnitūrą ir technologijas.
www.balticmaster.lt
Kontaktai
Paklausti
UAB "STIKLUVA" 2003 metais įkurta kompanija, kurios veikla gaminiai iš stiklo ir jo apdirbimas. Kompanija teikia stiklo lakštų apdirbimo paslaugas - pjovimo, gręžimo, šlifavimo, poliravimo, facetavimo, klijavimo, dekoravimo.
Kompanija gamina originalius dirbinius iš stiklo - veidrodžius, baldus, stiklinius staliukus, pertvaras, interjero detales. Tikslūs ir stilingi sprendimai pagal kliento poreikius - mūsų šūkis.
Kontaktai
Paklausti
UAB "REFRA" nuo 2005 metų projektuoja, gamina ir montuoja baldus pagal individualius užsakymus. Jūsų pageidavimu ir atsižvelgiant į Jūsų galimybes mes:
  1. Atvažiuosim,
  2. Pamatuosim,
  3. Patarsim,
  4. Suprojektuosim,
  5. Pagaminsim,
  6. Sumontuosim
įvairios paskirties nestandartinius baldus: virtuvės, prieškambario, biuro, vaikų kambario, spintas su slenkančiomis durimis, sekcijas, komodas ir kita. Parenkame reikiamą furniturą, bei apšvietimo elementus. Nuvežame pagamintą produkciją ir sumontuojame.

www.refra-baldai.lt
Kontaktai
Paklausti