Vandens lovos

Vandens lovos - didelis masažinių, muzikinių, šildomų vandens lovų (lovu) pasirinkimas. Išsirinkite sau vandens lovą (lova).
NEBANGUOJANTI, ŠILDOMA, SAUGI vandens lova jau Lietuvoje !
Miegas ant vandens ne tik natūralus žmonėms, bet ir užtikrina unikalią patirtį bei šiuolaikinį neprilygstamą komfortą. Vandens čiužinys švelniai prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų, atpalaiduoja pečius, kaklą, sąnarius ir stuburą. Akva vandens lova per visa savo tarnavimo laiką išsaugo aukščiausio lygio miego komforto standartą. Ji niekada neįdubs ir neišsigulės. Lova jums puikiausiai tarnaus 15-20 metų !
Akva vandens lovos gaminamos Danijoje nuo 1981 metų
Nuo vandens čiužinukų kūdikiams iki prabangių dizainerio lovų, kuriuose dera draugiškumas aplinkai, kokybė ir dizainas. Produktams būdinga kokybė ir aplinkos apsaugos valdymas. Visi komponentai, kurie yra naudojami lovoms, yra pagaminti išskirtiniu užsakomuoju pagrindu po vienu stogu, Ry, Danijoje. Jus galite būti tikri, kad gausite pagal užsakymą pagamintą vandens lovos sistemą, kuri bus pagaminta maždaug likus savaitei iki pristatymo, ir joje harmoningai derės kiekviena detalė.

www.miegocentras.lt
Kontaktai
Paklausti