Valgomojo baldai

Valgomojo baldai, valgomojo kedes, stalai, stalas, valgomojo komplektai - visa tai ko jums reikia, kad jūsų valgomasis taptų jaukus.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Kontaktai
Paklausti
UAB "Vadasiga" įkurta 2004 metais. Įmonėje suburtas profesionalų kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų versle. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis greitai užsitarnavo pripažinimą bei pasitikėjimą klientų bei architektų tarpe. Siūlome Jums elegantiškos klasikos ir šiuolaikinio dizaino baldus: kavinių, lauko, valgomojo, ivairių tipų kedes ir visi minkšti baldai.
Kontaktai
Paklausti


UAB "Universalūs medžio produktai" (UMP) įmonė, priklausanti "Baltic American Concord" grupei, plėtoja savo gamybinę veiklą:

  • Medienos apdirbime
  • Metalo apdirbime
Kontaktai
Paklausti
Įmonė “Agoora” įkurta 1992 metais. Įmonėje suburtas kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų srityje. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis leido pasiekti svarių rezultatų baldų prekyboje.

“Agoora” pristato įvairių pasaulio gamintojų sukurtus baldus bei aksesuarus. 
Įmonės pagrindiniai kriterijai pasirenkant baldų gamintojus – tik aukšta baldų kokybė, funkcionalumas, geriausių technologijų panaudojimas baldų gamyboje.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AGVA" įkurta 1991-aisiais. UAB "AGVA" yra viena iš stambiausių baldinės furnitūros importuotojų ir pardavėjų Lietuvoje. Mūsų pagrindinė veikla yra susijusi su baldų furnitūros tiekimu baldų gamintojams ir prekybiniams partneriams ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje bei Lenkijoje.
Kontaktai
Paklausti
Valgomasis – tai vieta namuose, kur susirenka visa šeima. Prie pietų stalo ne tik valgoma, bet ir aptariami svarbiausi reikalai, kalbamasi, todėl valgomasis turi būti jaukus, patogus, malonus būti ir bendrauti. Šiandien, kai gyvenimo tempai darosi vis greitesni, tai labai svarbu. Patogūs, gražūs ir ergonomiški valgomojo baldai padės atsipalaiduoti ir taps traukos centru namuose.  
Kontaktai
Paklausti
UAB "Arsenalas-EHG" įkurta 1991 m. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą, todėl pas mus prekes gali įsigyti tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys. Platus prekių asortimentas patenkins ir galutinio vartotojo, ir statybinės organizacijos poreikius.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AULADA" įregistruota 1997 m. Pradėjusi nuo prekybos įvairiomis statybinėmis medžiagomis, šiuo metu specializuojasi laminuotos grindų dangos ir jos priedų prekyboje. UAB "AULADA" jau kelinti metai importuoja laminuotą grindų dangą iš gerai žinomų Belgijos ir Prancūzijos gamyklų.
Kontaktai
Paklausti
Pačios gražiausios mintys, idėjos ir norai  kyla spontaniškai ir visiškai nepriklauso nuo mūsų valios,  pastangų, ar net supratimo. Nesunku įsivaizduoti, kiek šių puikių  minčių pasmerkiama užmarščiai, nes apsilankę parduotuvėse mes tiesiog nematome savo svajonėse susikurtų valgomojo baldų.
Kontaktai
Paklausti
Mes jums siūlome tikrus valgomojo baldus, kuriuos įvertino Belgijos, Olandijos, Prancūzijos vartotojai. Baldų kokybė ir kaina atitiks jūsų lūkesčius ir norus.
Įmonė atidžiai tikrina valgomojo baldų kokybę, kuriuos įsigiję jūs tikrai nenusivilsite.
Turime ilgalaikę, prekybos baldais, patirtį.
Kontaktai
Paklausti
UAB "DABINGĖ" įkurta 1998 m. rugsėjo 30d. Nuo 1999 m. suteikta teisė atlikti būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos ir ūkinės veiklos statinių vidaus tinklų sistemų (vandentiekio, nuotekų, šildymo, vėdinimo) bei vandens šildymo (iki 115° C) ir garo (iki 0,07 MPa) slėgio katilų montavimo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.
Kontaktai
Paklausti
Italforma – išskirtinio dizaino, nebrangūs ir patogūs valgomojo baldai užtikrins maksimalų komfortą pagal Jūsų poreikius. Baldus įsigyjate tik kas keletą metų, todėl svarbu neskubėti, gerai viską apgalvoti ir pasitarti su Italforma baldų salono specialistu.
Kontaktai
Paklausti
Pagrindinė mūsų veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba valgomojo baldais. Mūsų klientai ypač vertina mus dėl plataus sėdimų baldų (įvairios paskirties kėdžių) pasirinkimo.
Kontaktai
Paklausti

UAB "Vadasina" įkurta 2006 metais. Įmonėje suburtas profesionalų kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų versle. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis greitai užsitarnavo pripažinimą bei pasitikėjimą klientų bei architektų tarpe.

UAB "Vadasina" pristato žymiausių Italijos, Ispanijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos gamintojų sukurtus baldus bei aksesuarus.

UAB "Vadasiga" pagrindiniai kriterijai, pasirenkant baldų gamintojus. Tik aukšta baldų kokybė, išskirtinis dėmesys valgomojo baldų dizainui ir ergonomikai, naujausių technologijų panaudojimas baldų gamyboje.

Kontaktai
Paklausti