Vaikų darželio baldai

Vaikų darželio baldai, vaikų darželių baldai, darzeliu baldai, baldai vaikams
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai

UAB “Medrika” specializuojasi vaikų baldų gamyboje bei prekyboje. Siekiame, kad mūsų baldai vaikams suteiktų patogią bei pilnavertę vaikystę. Kokybiški, bei saugūs vaiko baldai padeda sukurti palankią aplinką augimui bei požiūrio formavimui.
Didelę dalį mūsų produkcijos sudaro baldai, kurie džiugina Lietuvos lopšelių, darželių ie kitų ikimokyklinių įstaigų vaikus. Gaminame kėdutes, staliukus, lovytes, persirengimo spinteles,spintas žaislams bei daugelį kitų baldų.
Mūsų baldai pasižymi natūralumu, saugumu  bei ekologiškumu -  gaminame su sertifikuotomis medžiagomis, lakuojame vandens pagrindo laku. Visiems baldams suteikiame 24 mėn. garantiją. Kiekvienam klientui pateikiame specialius komercinius pasi8lymus bei  didesniems kiekiams taikome nuolaidas !!!

Kontaktai
Paklausti
Mes, UAB ARTOM , gaminame ir prekiaujame mokykliniais baldais ir vaikų darželių baldais. Mūsų klientai yra švietimo įstaigos ir organizacijos : gimnazijos, vidurinės, pradinės, pagrindinės mokyklos, lopšeliai-darželiai. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su profesinėmis ir aukštosiomis mokyklomis: kolegijomis ir universitetais. 
Kontaktai
Paklausti
Persirengimo spintelė mokyklai, vaikų darželių persirengimo spintelė, vaikiškos kėdutės, vaikų darželių baldai, kėdutės vaikų darželiams. Viską pagaminsime patys pagal jūsų užsakymą, pagal nurodytus matmenis.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Baltic Master" nuo 2005 metų įmonė projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius baldus, nerūdijančio plieno gaminius, karštą įrangą, pramoninius šaldymo įrengimus. UAB „Baltic Master“ būdama oficialiu gamintojo atstovu užtikrina klientams palankias baldų ir įrangos gamybos bei įsigijimo sąlygas. Nuolat domimės visomis baldų gamybos ir apdailos naujovėmis, naudojame naujausią pasaulio gamintojų furnitūrą ir technologijas.
www.balticmaster.lt
Kontaktai
Paklausti
Atėjo laikas keisti virtuvės baldus? Tačiau senieji buvo tokie patogūs, o ir pinigų kaip visuomet gaila.
Neskubėk pirkti naujų – užtenka apsilankyti dureles.lt salone ar internetiniame puslapyje www.dureles.lt ir pasikeisti turimų baldų fasadus.
Kontaktai
Paklausti
Visada reaguosime, jei nurodysite, kur galima tokį pat vaikišką baldelį nusipirkti pigiau. 
Pas mus beveik nėra akcijinių prekių, nes kainos net be akcijų dažniausiai žemesnės nei kitur. Be abejo, kai kuriomis prekėmis prekiaujame gamintojo kainomis ir laikomes vienodos kainų politikos.
Kontaktai
Paklausti
 • Didžiulis pasirinkimas. Prekybos salės Vilniuje – virš 1000 kv. m., 300 kv. m Kaune ir virš 1000 kv. m. Klaipėdoje!!
 • Pristatymo laikas. Prekes turime “čia ir dabar”. Jums nereikia laukti kelis mėnesius, kol bus pagaminta, ir važinėti kelis kartus į parduotuvę - užsakyti ir vėliau – atsiimti.
 • Geros kainos. Vežame tiesiai iš gamintojų. Geri ir patikrinti tiekėjai. Aplenkiame tarpininkus. Įsikūrę ne miesto centre, tai nesukelia mūsų kaštų. Todėl pas mus visada geros kainos. 
 • Produktas. Natūralaus medžio baldai (ąžuolas, pušis, uosis, bukas, sezamo medis, etc.) bei tikros odos sofos.
Kontaktai
Kartais esame padoriai konservatyvūs, o kartais - iššaukiančiai drąsūs! Ir tai mes kalbame apie formas - baldų formas!
Esame nestandartinių kietųjų baldų gamintojai, kurie nemokamai atvyksta į Jūsų namus, išmatuoja, suprojektuoja, parenka spalvas, dizainą įvairiems namų ir įstaigų baldams:
 • Svetainės baldamsMiegamojo baldams
 • Virtuvės baldams
 • Prieškambario baldams
 • Vonios baldams
 • Vaikų kambario baldams
 • Biuro baldams
 • Vaikų darželių, Parduotuvių, Mokyklėlių ir kt. įstaigų baldams
Galime pasiūlyti platų buitinės technikos asortimentą (MIELE, AEG, BOSCH, ELEKTROLUX, SIEMENS, GORENJE, WHIRLPOOL ir kt.). Perkant buitinę techniką - montavimas nemokamai.

Internete: www.esdbaldai.lt
Kontaktai
Paklausti
Pas mus surasite idėją kaip įrengti vaiko ar jaunuolio kambarį, kad gyventojai jame galėtų jaustis komfortiškai ir saugiai. Ir, kad kiekviena praleista kambaryje diena būtų panaši į mažą nuotykį.
Kontaktai
Paklausti
UAB "REFRA" nuo 2005 metų projektuoja, gamina ir montuoja baldus pagal individualius užsakymus. Jūsų pageidavimu ir atsižvelgiant į Jūsų galimybes mes:
 1. Atvažiuosim,
 2. Pamatuosim,
 3. Patarsim,
 4. Suprojektuosim,
 5. Pagaminsim,
 6. Sumontuosim
įvairios paskirties nestandartinius baldus: virtuvės, prieškambario, biuro, vaikų kambario, spintas su slenkančiomis durimis, sekcijas, komodas ir kita. Parenkame reikiamą furniturą, bei apšvietimo elementus. Nuvežame pagamintą produkciją ir sumontuojame.

Kontaktai
Paklausti