Stumdomos pertvaros

Slenkančios sistemos - tai įvairios stumdomos pertvaros, durys, spintos su slenkančiomis sistemomis, kurios gali būti panaudotos namuose ir biuruose. Slenkančiomis sistemomis galima atskirtis vienos patalpos atskiras erdves.
Kartais esame padoriai konservatyvūs, o kartais - iššaukiančiai drąsūs! Ir tai mes kalbame apie formas - baldų formas!
Esame nestandartinių kietųjų baldų gamintojai, kurie nemokamai atvyksta į Jūsų namus, išmatuoja, suprojektuoja, parenka spalvas, dizainą įvairiems namų ir įstaigų baldams:
  • Svetainės baldamsMiegamojo baldams
  • Virtuvės baldams
  • Prieškambario baldams
  • Vonios baldams
  • Vaikų kambario baldams
  • Biuro baldams
  • Vaikų darželių, Parduotuvių, Mokyklėlių ir kt. įstaigų baldams
Galime pasiūlyti platų buitinės technikos asortimentą (MIELE, AEG, BOSCH, ELEKTROLUX, SIEMENS, GORENJE, WHIRLPOOL ir kt.). Perkant buitinę techniką - montavimas nemokamai.

Internete: www.esdbaldai.lt
Kontaktai
Paklausti


UAB "Aldaresta" gali Jums pasiūlyti plastikinius langus, pasižyminčius geromis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Plastikianiai langai pasižymi apsauga nuo įsilaužimų beigera garso izoliacija. Taip pat galime įrenkti žiemos sodus, šarvo duris, kurios yra tinkamos tiek butams, tiek nuosaviems namams, vidaus duris.


Taip pat UAB "Aldaresta" prekiauja kietais korpusiniais ir minkštais klasikinio bei modernaus dizaino baldais. Kieti korpusiniai  virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų kambario, vonios baldai, baldų fasadai, durelės bei slenkančios sistemos gaminamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės, medžio masyvo bei kitų medžiagų. Korpusinius baldus projektuojame pagal individualius užsakymus.


Klasikiniai Ellabban  firmos minkšti ir kieti baldai, kuriais prekiauja UAB "Aldaresta" atitinka itin aukštus gamybos standartus, todėl produkcija itin poluliari įvairiose Pasaulio šalyse (Italija, Prancūzija, JAV, Kanada, Ispanija, Pietų Afrika, Arabų šalyse ir kt.).

www.aldaresta.lt
Kontaktai
Paklausti


ClosetMaid lentynų sistemos, kurios Jūsų nenuvils!


Įsigijote naują būstą ? Pabodo netvarka spintose, drabužinėse, garažuose, pagalbinėse patalpose?


Mes Jums siūlome sprendimą - ClosetMaid firmos lentynų sistemos ir jų priedai idealiai padeda išspręsti visas šių patalpų išplanavimo, bei funkcionalaus išnaudojimo problemas.

Kontaktai
Paklausti
UAB "IN PLENO" sėkmingai dirba nestandartinių baldų rinkoje nuo 1998 metų. UAB "IN PLENO" dirba su tokiomis medžiagos kaip natūralus lukštas, medžio masyvas, drožlių/dulkių plokštė, aukšto slėgio laminatas, stiklas, metalas ir t.
Kontaktai
Paklausti
„Medienos Era“ yra žinoma kaip Kompanija, galinti pasiūlyti šiuolaikiškus ąžuolo medienos baldus. Šiuo metu įmonė plečia gamybos apimtis ir atidarė dar vieną saloną Kaune, senamiestyje (Šv. Gertrūdos g. 37). Mūsų darbuotojų komandos meistriškumas ir išskirtinis dėmesys net mažiausioms detalėms užtikrina, kad pas mus įsigysite tik aukštos kokybės produktą.
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji Akcinė bendrovė  „PAMARIO BALDAI" sėkmingai gyvuoja jau nuo 2000 m. balandžio 4 dienos.
Nuo veiklos pradžios įmonės paskirtis - šiuolaikiškų ir kokybiškų baldų gamyba pagal individualius vartotojo poreikius. Uždaroji akcinė bendrovės  „PAMARIO BALDAI" jauno kolektyvo pozitivus požiūris į naujoves leidžia bemaž visose situacijose vadovautis firmos credo: „patenkintas klientas - kokybiškas baldas". Pagrindinę įmonės produkcijos dalį sudaro slenkančios sistemos ir virtuvės baldai, nors bendrovė pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina vaiku ir jaunuolio kambario, prieškambario ir biuro baldus.
Kontaktai
Paklausti

Nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba. Gaminame spintas, biuro baldus, įstaigų baldus, lauko baldus, miegamojo baldus, prieškambario baldus, svetainės baldus, vaikų baldus, virtuvės baldus, vonios baldus, stumdomas duris, prekiaujame buitinė technika.

Kontaktai
Paklausti
Standartinių ir nestandartinių baldų gamyba. Durelių iš aliuminio profilio gamyba, slankiojančių sistemų projektavimas ir montavimas, stiklo dažymas.
Kontaktai
Paklausti
Baldų projektavimas, gamyba, monatavimas. Slankiųjų durų gamyba bei spintų su slankiosiomis durimis projektavimas ir gamyba. Prekyba baldais. Didmeninė prekyba.
Kontaktai
Paklausti
Pagrindinės įmonės veiklos kryptys - spintų, pertvarų, drabužinių ir kitų nestandartinių baldų prekyba, gamyba ir montavimas.
Kontaktai
Paklausti