Spintos

Spintos Jūsų namams - čia rasite įmones, kurios gamina spintas slenkančiomis - stumdomomis durimis, paprastas miegamojo spintas atveriamomis durimis, slenkančias sistemas biurams, suprojektuos, pagamins ir sumontuos tik Jums ir Jūsų patalpai pritaikytą spintą.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Mes gaminame:
 • Virtuvės baldus
 • Svetainės baldus
 • Miegamojo baldus
 • Drabužines
 • Slenkančias sistemas
 • Įvairias lentynas
 • Prieškambario baldus
 • Vaiko kambario baldus
 • Biuro baldus
 • TV Staliukus
 • Žurnalinius staliukus
 • Barus
 • Vonios kambario baldus


Negaiškite savo brangaus laiko, visus gamybinius darbus patikėkite mums.
www.baldaiuoga.lt

Kontaktai
Paklausti
„Baldininkas“ – tai individualių baldų dizainas, projektavimas ir gamyba. Individualūs sprendimai virtuvės baldų, spintų stumdomomis durimis, drabužinių projektavime.
Kontaktai
Paklausti
Projektuojame, gaminame ir instaliuojame baldus iš LMDP ir faneruotės namams ir verslui. Gaminame vienetinius baldus ir smulkias serijas (iki 200 vnt. per mėn.) pagal architektų ir dizainerių projektus.
Kontaktai
Paklausti
Įmonė pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina spintas, pertvaras su stumdomomis durimis, virtuvės baldus, drabužines, prieškambario baldus bei biuro baldus.
Kontaktai
Paklausti


ClosetMaid lentynų sistemos, kurios Jūsų nenuvils!


Įsigijote naują būstą ? Pabodo netvarka spintose, drabužinėse, garažuose, pagalbinėse patalpose?


Mes Jums siūlome sprendimą - ClosetMaid firmos lentynų sistemos ir jų priedai idealiai padeda išspręsti visas šių patalpų išplanavimo, bei funkcionalaus išnaudojimo problemas.

Kontaktai
Paklausti
Visi projektai kuriami individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius.
 • Viešųjų įstaigų baldų projektavimas ir gamyba
 • Biuro baldų projektavimas ir gamyba
 • Namų baldų projektavimas ir gamyba
 • Slenkančių sistemų projektavimas ir gamyba

Kontaktai
Paklausti
Mūsų firma  gamina standartinius ir pagal individualius užsakymus baldus namams bei visuomeninės paskirties baldus iš egzotinių medžių natūraliu lukštu, aukšto slėgio laminatu dengtos medžio drožlių bei medžio dulkių plokštės.
Kontaktai
Paklausti
UAB "NEDMIJA" įkurta 2003 metais. Įmonė specializuojasi virtuvės, biuro, prieškambario, miegamojo bei jaunimo kambario baldų gamyboje. Bendrovė "Nedmija" gali pasiūlyti Jums optimalius baldų projektavimo bei jų išdėstymo sprendimus, kurie atitiks Jūsų norus bei visus ergonominius reikalavimus.
Kontaktai
Paklausti
Jeigu Jums reikia nestandartinių baldų, tai Jūs esate teisingame kelyje. Gaminame nestandartinius baldus pagal užsakymą: virtuvės baldus, įvairios paskirties stalus, stumdomų durų spintas, baldus iš medžio lukšto.
Kontaktai
Paklausti
UAB "STATYBOS PARTNERIAI" - sėkmingai dirbanti statybos bendrovė. Specializuojasi pramoninės ir visuomeninės paskirties objektų grindų bei jų dangų rengime. Per septynerius veiklos metus UAB "STATYBOS PARTNERIAI" įgijo didelę darbo patirtį, užsakovų pasitikėjimą, darbuotojams suteiktos kvalifikacijos.
Kontaktai
Paklausti
VESIDA – tai išskirtinumas, individualumas bei aukščiausia kokybė kiekvienoje detalėje.
Projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus: miegamojo ir prieškambario komodas, įvairios paskirties spinteles, stalus, biuro baldus, interjero detales, lentynas ir kt.
Kompleksiniai sprendimai, pritaikius nestandartinių baldų savybes, ypač populiarūs tarp užsakovų, nes padeda išlaikyti pasirinkto interjero vientisumą ir funkcionalumą.

Kontaktai
Paklausti

Kokybiškai ir patraukliomis kainomis gaminame: virtuvės, svetainės, prieškambario, biuro baldus, spintas su slankiosiomis sistemomis ir kitus korpusinius baldus.
Baldų gamybai naudojamos vokiečių , austrų, lenkų gamybos LMDP ir stalviršiai, dažytos ir poliruotos blizgios MDF detalės, natūralaus medžio masyvas ir faneruotė.

Baldų furnitūra:  Blum, Grass, Hettich ir kitų firmų furnitūra.
Buitinė technika: Isigysite visą reikiamą buitinę techniką ir santechnikos prekes YPATINGOMIS KAINOMIS.

Kvalifikuoti vidaus apdailos ir remonto specialistai jums pageidaujant atliks visus darbus iki baldų montavimo.

www.vipapdaila.lt

Kontaktai
Paklausti