Sofos

Sofos - minkštos, naujos, odinės, pigios, brangios ir t.t. - rasite pačių įvairiausių sofų. Mums nieko nėra neįmanomo.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Ail Design pristato garsius italų baldų gamintojus - JESSE, DOMITALIA, INCANTO, SWAN bei kitus. Šiame internetiniame puslapyje Jūs galite pamatyti tik mažą dalį iš to ką siūlo mūsų atstovaujamos kompanijos. Jeigu rengiatės atnaujinti savo namus arba ieškote net ir mažos interjero detalės, Ail Design - tai vieta, kurioje tikrai verta apsilankyti! Mūsų ekspozicijoje Jūs rasite išskirtinio dizaino baldus bei naujausias madų tendencijas, o medžiagų ir spalvų pasirinkimas patenkins bet kokius reikalavimus. 
Kontaktai
Paklausti
Mūsų firma susikūrė 1988 metais. Nuo 1990 metų mūsų firma specializuojasi medienos prekyba, perdirbimu, importu ir eksportu. Turime klientų tiek rytuose, tiek ir vakaruose. Mes turime visas sąlygas perdirbti, rūšiuoti ir sandėliuoti medieną.
Kontaktai
Paklausti
Mes jums siūlome tikras sofas, kurias įvertino Belgijos, Olandijos, Prancūzijos vartotojai. Baldų kokybė ir kaina atitiks jūsų lūkesčius ir norus.
Įmonė atidžiai tikrina baldų kokybę, kuriuos įsigiję jūs tikrai nenusivilsite.
Turime ilgalaikę, prekybos baldais, patirtį.
Kontaktai
Paklausti
 • Didžiulis pasirinkimas. Prekybos salės Vilniuje – virš 1000 kv. m., 300 kv. m Kaune ir virš 1000 kv. m. Klaipėdoje!!
 • Pristatymo laikas. Prekes turime “čia ir dabar”. Jums nereikia laukti kelis mėnesius, kol bus pagaminta, ir važinėti kelis kartus į parduotuvę - užsakyti ir vėliau – atsiimti.
 • Geros kainos. Vežame tiesiai iš gamintojų. Geri ir patikrinti tiekėjai. Aplenkiame tarpininkus. Įsikūrę ne miesto centre, tai nesukelia mūsų kaštų. Todėl pas mus visada geros kainos. 
 • Produktas. Natūralaus medžio baldai (ąžuolas, pušis, uosis, bukas, sezamo medis, etc.) bei tikros odos sofos.
Kontaktai
AB "DVARČIONIŲ KERAMIKA" didžiausia bei moderniausia keraminių plytelių gamintoja Baltijos šalyse. Bendrovė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas ir 2003 metų spalio mėnesį paleido naują itališką SACMI glazūruotų akmens masės plytelių gamybos liniją , kuri ženkliai padidino gamybos apimtis, išplėtė produkcijos asortimentą bei dydžių įvairovę.
Kontaktai
Paklausti
Mūsų įmonė įkurta 1997 metais, specializuojamės minkštų ir korpusinių baldų gamyboje. Mūsų baldai paprasti, praktiški ir patikimi. Esant reikalui savo gaminius pritaikome pagal klientų pageidavimus. Juos apžiūrėti galėtumėte užsukę į mūsų firminę parduotuvę esančią Kaune, Savanorių 377. Dauguma gamyboje naudojamų įrengimų - vakarietiški, atitinkantys ES reikalavimus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "EUROBENTOM" moderni ir šiuolaikiška didmeninės prekybos įmonė, dinamiškai besiskverbianti tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas. Užmezgusi tvirtus verslo ryšius, pasitelkusi naujausias ir pažangiausias prekybos technologijas, efektyvų santykių palaikymą su gamintojais, įmonė garantuoja nenutrūkstantį prekių judėjimą ir nuolatinį tiekimą, platų asortimentą ir aukštą kokybę.
Kontaktai
Paklausti
UAB „InMondus“ bendradarbiaujanti su daugiau nei dvidešimčia Lenkijos gamintojų, gerai įvertintų įvairiose pasaulio baldų parodose.

Mūsų parduotuvėse prekiaujama:
korpusiniais prieškambario baldais;
virtuvės baldais;
svetainės baldais;
miegamojo baldais;
vaikų kambario baldais.
Kontaktai
Paklausti
UAB "MEDIS" 1990 m. įkurta medžio apdirbimo bendrovė, gaminanti aukštos kokybės lietuvišką ąžuolinį bei uosinį klasikinį sertifikuotą parketą. Nuo įsikurimo dienos įmonė pastoviai  pleČia savo gamybos apimtis ir  parketą tiekia ne tik Lietuvos statybinėms firmos, organizacijoms,  pavieniams klientams, bet ir prekiauja su užsienio firmomis.
Kontaktai
Paklausti
 • Baldų projektavimas kompiuterine programa
 • Nemokamas atvykimas į Jūsų namus pamatuoti patalpą
 • Baldų gamyba
 • Baldų pristatymas į namus
 • Baldų surinkimas
 • Buitinės technikos įmontavimas
 • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Kontaktai
Paklausti
UAB "PLASMETA" gamybinę veiklą pradėjo 1995 metais, nuosavoje gamybinėje bazėje sumontavus naują "Rotox" (Vokietija) plastikinių langų gamybos liniją. Naujos aliumininių ir medinių langų gamybos linijos sumontuotos 1997 metais.
Kontaktai
Paklausti
UAB "PLIENO RAŠTAS", dirbanti nuo 2004 metų, specializuojasi metalo konstrukcijų gamyboje ir montavime. Taip pat gaminami metaliniai laiptai ir turėklai, įrengimų konstrukcijos ir nestandartinės statybinės konstrukcijos.
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji akcinė bendrovė „Plungės baldai“ įkurta 2002 metais Plungėje. Per gana trumpą laiką mūsų įmonė sėkmingai plėtojo savo parduodamų baldų asortimentą ir šiandien gamina įvairių modelių sofų komplektus, pritaikydama pačias naujausias technologijas. Šiuo metu įmonėje dirba kvalifikuotas, darnus 50 asmenų jaunas kolektyvas.
Kontaktai
Paklausti
UAB "SAVEX" įkurta 1994 metais. Nuo įkūrimo pradžios mūsų firma specializuojasi rėminimo paslaugų teikime bei didmeninėje bagetų, aliuminio profilių, rėminimo įrengimų ir furnitūros prekyboje.
Kontaktai
Paklausti
Švogerių baldai - tai savo darbą išmanančių profesionalų komanda, susibūrusi kurti, dirbti ir siekti patenkinti pačius įvairiausius užsakovų lūkesčius. 
Kontaktai
Paklausti