Prekybos baldai

Prekybos baldai: nestandartiniai, kokybiški, gaminami pagal užsakymą prekybos baldai. Tai tai ko jūs ieškote.
Gaminame, surenkame, montuojame, projektuojame įvairaus storio medžio drožlių plokščių (LMDP) baldus:
Kontaktai
Paklausti


Įmonė užsiimanti baldų projektavimu ir gamyba, šiai dienai gali pasiūlyti šią produkciją:

  • Nestandartiniai Biuro baldai
  • Nestandartiniai Prekybos baldai
Kontaktai
Paklausti
Jau antrą dešimtmetį mūsų veiklos pobūdis išlieka tas pats - prekyba kompiuterine ir programine įranga internete. Per tą laiką, stipriai išaugo parduodamų prekių asortimentas, užsimezgė ilgalaikiai patikimi ryšiai su klientais ir prekių tiekėjais.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AIDORA" įkurta 1993 metais Vilniuje. Nuo pat bendrovės įkūrimo aktyviai buvo stiprinami verslo santykiai su statybinių medžiagų prekių tiekėjais bei ieškoma naujų verslo partnerių vakarų Europoje.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Baltic Master" nuo 2005 metų įmonė projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius baldus, nerūdijančio plieno gaminius, karštą įrangą, pramoninius šaldymo įrengimus. UAB „Baltic Master“ būdama oficialiu gamintojo atstovu užtikrina klientams palankias baldų ir įrangos gamybos bei įsigijimo sąlygas. Nuolat domimės visomis baldų gamybos ir apdailos naujovėmis, naudojame naujausią pasaulio gamintojų furnitūrą ir technologijas.
www.balticmaster.lt
Kontaktai
Paklausti
Įmonė UAB "GOTINGA" įkurta 2000 metų spalio  23 dieną. Nuo to laiko vystoma veiklos kryptis - prekyba. Prekiaujame Ruukki (buvusi Rannila) stogų ir sienų dangomis, Velux ir Roto stogo langais ir įvairiomis šių produktų komplektuojavČiomis  medžiagomis bei detalėmis.
Kontaktai
Paklausti
Mūsų kompanija sukurta 1995 metais. Klasikinių technologijų pagrindu mes kuriame šiuolaikinius ir madingus kilimus. Nuo 1999 metų pradėtas strateginis bendradarbiavimas su vokieČių dizaino studija "KAA Design".
Kontaktai
Paklausti
UAB "MANO BALDAI" įkurta 2003 m. Gamybinė veikla prasidėjo nedideliame korpusinių baldų gamybos ceche. Didelis žingsnis į priekį buvo žengtas 2004 metais. Pagaminamos produkcijos kiekis išaugo iki 6.
Kontaktai
Paklausti
UAB "MEDŽIO STILIUS" įkurta 1999 m. Kokybiškos medinės vidaus durys, grindys, laiptai iš ąžuolo. Konsultuojame, parenkame, išmatuojame, suprojektuojame, pagaminame ir įrengiame visoje Lietuvoje
Kontaktai
Paklausti
Muresta tai jau 10 metų Lietuvoje dirbanti ir sparČiai besipleČianti organizacija, susidedanti iš dviejų įmonių, kurios užsiima didmenine ir mažmenine santechnikos įrangos prekyba bei vykdo įvairių paskirČių statybų projektus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "REFRA" nuo 2005 metų projektuoja, gamina ir montuoja baldus pagal individualius užsakymus. Jūsų pageidavimu ir atsižvelgiant į Jūsų galimybes mes:
  1. Atvažiuosim,
  2. Pamatuosim,
  3. Patarsim,
  4. Suprojektuosim,
  5. Pagaminsim,
  6. Sumontuosim
įvairios paskirties nestandartinius baldus: virtuvės, prieškambario, biuro, vaikų kambario, spintas su slenkančiomis durimis, sekcijas, komodas ir kita. Parenkame reikiamą furniturą, bei apšvietimo elementus. Nuvežame pagamintą produkciją ir sumontuojame.

Kontaktai
Paklausti