Odiniai baldai

Odiniai baldai? - taip, mūsų svetainėje rasite odinių baldų, nuo pačių pigiausių iki pačių brangiausių.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai


 Odiniai, mediniai, minkšti baldai: 

  • Svetainės
  • Miegamojo
  • Valgomojo
  • Darbo kambario
  • Prieškambario


www.skano.lt

Kontaktai
Paklausti


UAB "Aresona", norėdama padėti išsirinkti Jums tinkančius baldus ir ieškoti prieinamų naudingo bendradarbiavimo būdų. Odiniai baldai jų gamyba ir prekyba yra pagrindinė Aresonos veikla. 

Kontaktai
Paklausti
Didelis minkštų svetainės baldų pasirinkimas, odinių ir gobeleninių baldų asortimentas.
Kontaktai
Paklausti
UAB "ELBEKA" - tai ambicinga, veržli, sparČiai auganti bendrovė, kuri propaguoja sąžiningą konkurenciją, ekonomiškai naudingą ir legalų verslą. Didžiausias mūsų turtas - žmonės, kurie dirba su mumis ir kuria šią bendrovę.
Kontaktai
Paklausti
UAB "GINVESTA" buvo įkurta 1994 m. Nuo pat pirmųjų dienų, pagrindinė bendrovės veikla buvo ir yra mažmeninė prekyba buitine technika - skalbyklėmis, džiovyklėmis, šaldytuvais, viryklėmis, indaplovėmis, įmontuojama buitine technika ir t.
Kontaktai
Paklausti
UAB "GOLDESA" įkurta 2003 m. Pagrindinė įmonės veikla - plastikinių langų ir durų projektavimas, gamyba, montavimas ir priežiūra. Goldesa plastikinių langų gamybai pasirinko Europoje lyderiaujantį PVC profilį KŐMMERLING, kuris gaminamas Vokietijos koncerne Profine Gmbh.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Jungtinių pajėgų projektai" įmonių grupės JUNGTINĖS PAJĖGOS įmonė, nuo pat JP įkūrimo 1991 metais projektuojanti visuomeninius pastatus ir interjerus. Žymi dalis įmonės darbų pastatų rekonstrukcijos ir interjerai, dažnai itin sudėtingose situacijose, istoriniuose kompleksuose, senamiesČiuose.
Kontaktai
Paklausti
UAB " LAUREX" savo veiklą pradėjo 1995 metais pasiūlydama Lietuvos pirkėjams bei statybinėms organizacijoms dabar jau žinomus "Dekoral", "Domalux" ir "Drewnochron" dažus ir lakus.
Kontaktai
Paklausti
UAB"MAGDARIS" mažomis kainomis gaminame nestandartinius, biuro, virtuvės,vaikų kambario, spintas su stumdomomis durimis bei vonios kambario baldus. Įmonė siūlo nemokamas dizainerio paslaugas,baldų projektavimas pagal individualius užsakymus, atvežimas nemokamas.
Kontaktai
Paklausti
  • Siūlome klasikinius ir modernius odinius komplektus, o taipogi egzotiškus medinius baldus, kurie yra pagaminti iš litcio medžio šaknų, augančio tik Azijoje.
  • Baldai iš pirmų rankų, be tarpininkų
  • Didelis modernių ir klasikinių modelių pasirinkimas
  • Plati spalvų gama
  • Kiekvienas komplektas yra išskirtinis
Kontaktai
Paklausti
Rotra interjerai – interjero akcentai ir baldai iš viso pasaulio. Sendinti odiniai ir medienos, pynimas ir rankų darbo raižiniai, lovosbaldai išsiskiria nešabloniškumu, kokybe bei originalumu. Tai yra kaip šeimos relikvija - amerikietiškas komfortas, neužmirštama egzotika ir nesenstanti klasika. Rotra interjerai specializuojasi ties vaiku, jaunuolio, svetainės, miegamojo baldais
Kontaktai
Paklausti