Minkšti baldai

Minkšti baldai - tai ne tik minkštų baldų komplektai svetainei, bet ir minkšti virtuvės kampai, minkšti biuro baldai, įvairūs foteliai, minkšti krėslai poilsiui bei nestandartiniai minkšti baldai bei jų komplektai, kurie gaminami pagal individualius užsakymus bei yra vienetiniai.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Baldai Namams - tai gilias tradicijas turintis baldų salonų tinklas Lietuvoje
ir Latvijoje.


Jau daugiau kaip 20 metų dirbame tam, kad padėtume Jums įgyvendinti savo idėjas ir sukurtume jaukų ir išskirtinį Jūsų namų stilių. Per tą laiką sukaupėme didžiulę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje. Sėkmingai ir nuosekliai dirbdami, tapome partneriais su itin patikimais užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderiais.

Kontaktai
Paklausti
UAB Mirivona gamina:
 • Virtuvės baldus
 • Svetainės baldus
 • Miegamojo baldus
 • Spintas ir drabužines
 • Stumdomų durų spintas
 • Prieškambario baldus
 • Vaiko kambario baldus
 • iuro baldus
 • Vonios kambario baldus
 • Minkštuosius baldus
Žemos kainos, aukšta kokybė, greitas užsakymų įvykdymas. Pristatymas ir montavimas. Galimybė pirkti išsimokėtinai.
Mūsų energingas ir patyręs kolektyvas visada pasiūlys ir suras sprendimą, kurio Jūs ieškosite savo interjerui, greitai, laiku ir kokybiškai įvykdys Jūsų užsakymą.
Kontaktai
Paklausti


 Odiniai, mediniai, minkšti baldai: 

 • Svetainės
 • Miegamojo
 • Valgomojo
 • Darbo kambario
 • Prieškambario


www.skano.lt

Kontaktai
Paklausti
Kontaktai
Paklausti
UAB "Vadasiga" įkurta 2004 metais. Įmonėje suburtas profesionalų kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų versle. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis greitai užsitarnavo pripažinimą bei pasitikėjimą klientų bei architektų tarpe. Siūlome Jums elegantiškos klasikos ir šiuolaikinio dizaino baldus: kavinių, lauko, valgomojo, ivairių tipų kedes ir visi minkšti baldai.
Kontaktai
Paklausti
Indiduali įmonė "VEREPAS" įkurta 1990m. Šiauliuose.
2002 metais "VEREPAS" reorganizuojamas į uždarąją akcinę bendrovę.
Aukščiausios kokybės medžiagos ir 15-kos metų patirtis, minkštų baldų gamyboje, sudaro galimybę siūlyti kokybiškus, originalaus dizaino, praktiškus baldus.
Kontaktai
Paklausti


UAB "Aresona", norėdama padėti išsirinkti Jums tinkančius baldus ir ieškoti prieinamų naudingo bendradarbiavimo būdų. Odiniai baldai jų gamyba ir prekyba yra pagrindinė Aresonos veikla. 

Kontaktai
Paklausti
Prekiauja odiniais, medžiaginiais, eko odos minkštais svetainės baldais, ąžuoliniais svetainės, valdomojo, virtuvės baldais, kėdėmis, stalais.
Kontaktai
Paklausti
UAB "KAGI" pradėjo savo veiką 1992 metais - trys draugai savo jėgomis įkūrė visiškai naują baldų gamybos įmonę. Iš pradžių KAGI gamino baldus vietos rinkai, vėliau ėmėsi užsakymų iš vakarų šalių.
Kontaktai
Paklausti
UAB"MAGDARIS" mažomis kainomis gaminame nestandartinius, biuro, virtuvės,vaikų kambario, spintas su stumdomomis durimis bei vonios kambario baldus. Įmonė siūlo nemokamas dizainerio paslaugas,baldų projektavimas pagal individualius užsakymus, atvežimas nemokamas.
Kontaktai
Paklausti
Nestandartinių minkštų baldų projektavimas ir gamyba pagal pateiktą eskizą, nuotrauką ar brėžinį. Baldai viešosioms įstaigoms. Išskirtiniai sienų apmušalai. Nestandartinių dydžių čiužiniai. Baldai augintiniui. Nemokama kompiuterinė vizualizacija. Minkštų baldų remontas.
Kontaktai
Paklausti
UAB "MEDUGA"pagrindinė veikla baldų projektavimas ir gamyba. Siekdami savo klientams suteikti aukšČiausios kokybės baldus, mūsų įmonė naudoja Čekijos įmonės "DDL" gaminama LMD plokštę, užtikrinanČią mūsų įmonėje pagamintiems baldams aukšČiausią kokybę.
Kontaktai
Paklausti
Pagrindinė veiklos kryptis – naujų, naudotų, antikvarinių baldų importas iš vakarų Europos. Čia didelis minkštųjų svetainės, miegamojo, valgomojo, prieškambario baldų pasirinkimas.
Kontaktai
Paklausti
Tai minkštų baldų gamybos įmonė, gaminanti kokybiškus spyruoklinius klasikinio ir modernaus dizaino baldus. Ji greitai reaguoja į paklausą rinkoje, nuolat didina gaminių asortimentą, bei tobulina gamybos technologjjas.
Kontaktai
Paklausti