Lauko baldai

Lauko baldai, tai ne tik kėdė ir stalas, siūlome daug idėjų, kurios atitiks ir išrankiausiojo skonį: mediniai, plastikiniai, azuoliniai, pinti, metaliniai, stikliniai lauko bei sodo baldai. Taip pat rasite baldų terasoms, gultų viešbučiams.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
  • Siūlome medinius, tvirtus, ilgaamžius, estetiškus lauko baldus, kurie papuoš Jūsų sodybą, kiemą ar terasą. Galėsite jaukiai ir patogiai ilsėtis ar leisti laisvalaikį.
  • Gaminame šešių rūšių spyruoklinius čiužinius, kurie skiriasi minkštumu, spyruoklių rūšimi, užvalkalų kokybe bei užpildais.
Kontaktai
Paklausti
UAB „Bjarnum“ didžiuojasi galėdama pristatyti Jums nuostabius aukščiausios kokybės lauko ir sodo baldus, kurie gali būti naudojami bet kokiu oru, o tai pat ir patalpose. Mūsų partneris ATO Fritid naudoja tik geriausią žaliavą ir niekada nemažina kokybės standartų.
Kontaktai
Paklausti
Nestandartinių baldų projektavimas. Standartinių ir nestandartinių kietųjų baldų gamyba. Didmeninė  prekyba. Plokštės (LMDP)  pjovimo ir briaunos (PVC) kantavimo paslaugos.
Kontaktai
Paklausti
  • Medienos masyvo baldai
  • Fun kolekcija
  • Metaliniai baldai
  • Rankų darbo baldai
Kontaktai
Paklausti
Individuali įmonė "Medžio era", turinti didelę patirtį ąžuolo džiovinimo bei apdirbimo srityse, siūlo Jums aukščiausios kokybės produktus jūsų kiemui, pirčiai ir terasai.
Kontaktai
Paklausti