Kėdės

Nepatogu sėdėti? Ieškote kėdžių? - leiskite mums padaryti Jūsų sėdėjimą malonumu. Kėdes galime pagaminti, parduoti ir pristatyti. Svetainės, miegamojo, valgomojo, darbo kambario, prieškambario kėdės, atitiks net ir didžiausius jūsų reikalavimus.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai


 Odiniai, mediniai, minkšti baldai: 

 • Svetainės
 • Miegamojo
 • Valgomojo
 • Darbo kambario
 • Prieškambario


www.skano.lt

Kontaktai
Paklausti
UAB "Vadasiga" įkurta 2004 metais. Įmonėje suburtas profesionalų kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų versle. Darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis greitai užsitarnavo pripažinimą bei pasitikėjimą klientų bei architektų tarpe. Siūlome Jums elegantiškos klasikos ir šiuolaikinio dizaino baldus: kavinių, lauko, valgomojo, ivairių tipų kedes ir visi minkšti baldai.
Kontaktai
Paklausti


Uždaroji akcinė bendrovė “Avokada” - įmonė, nuo 1991 m. dirbanti baldų ir baldinių medžiagų rinkoje, visuomet atnaujinanti rinkai siūlomų gaminių asortimentą ir reaguojanti į rinkos pokyčius.
Uždaroji akcinė bendrovė “Avokada” neapsiribojo vien Lietuvos rinka, bet nuo pat veiklos ištakų aktyviai prekiauja su Pabaltijyje, Rusijoje, bei Vidurinės Azijos šalyse įsikūrusiais partneriais. Avokada gamina įvairias kedes, lauko, lovų groteles, bei taip pat yra gaminamos lovos bei stalai

Kontaktai
Paklausti
1991 metais buvo pradėtos projektuoti ir gaminti privaČių butų apsauginės durys. 1992 metais bendrovė viena iš pirmųjų Lietuvos rinkai pasiūlė šarvuotas duris. 1993 metais šios apsauginės durys buvo pavadintos "Plieninės durys OHO".
Kontaktai
Paklausti
GUSTAVSBERG (www.gustavsberg.lt), Švedijos santechninės keramikos ir vandens maišytuvų gamintojas, priklauso pasaulinėje keramikos pramonėje lyderiaujanČio, turtingą 250 metų istoriją turinČio Vokietijos koncerno VILLEROY&BOCH
Kontaktai
Paklausti
Įmonė "HESORA IR KO" pradėjo savo veiklą 1998 metais rugpjūČio 18 d., Panevėžyje. 2001m rugsėjo12 d., įmonė perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę. Pagrindinė įmonės veikla karnizų komplektavimas, gamyba ir didmeninė prekyba.
Kontaktai
Paklausti
UAB "HUSAS" aktyviai sėkmingą veiklą vykdo nuo 1998 metų. Sukaupta patirtis, rinkos išmanymas, aukštos kokybės produkcija, profesionalus ir kūrybingas personalas - tai yra mūsų įmonės sėkmės garantas, leidžiantis mums išlikti konkurencingais.
Kontaktai
Paklausti
UAB "IRNUKAS" įregistruota 1996 metų kovo 12d. 1996 metų gegužės 30d. įmonė atestuota LR statybos ir urbanistikos ministerijoje. Esame pajėgūs atlikti darbus "nuo projekto iki rakto".
Kontaktai
Paklausti
Šiuo metu prekybos salonuose ‚“ KĖDŽIŲ SALA“ galite rasti gaminius iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos bei Lietuvos. Visiems gaminiams suteikiama nuo 1 iki 5 metų garantija.
Kontaktai
Paklausti
 • Mūsų bendrovė Jums siūlo kokybiškus bei ergonomiškus biuro baldus, taip pat teikia biuro planavimo bei dizaino paslaugas.
 • Savo klientams ne tik įrengiame biurą, bet ir suteikiame baldams ilgą garantijos laikotarpį, konsultuojame klientus ir mokome juos naudotis mūsų produkcija, kad ji tarnautų ilgai ir atliktų visas savo funkcijas: sudarytų žmogui galimybę dirbti patogiai ir tausojant sveikatą.
Kontaktai
Paklausti
 • Baldų projektavimas kompiuterine programa
 • Nemokamas atvykimas į Jūsų namus pamatuoti patalpą
 • Baldų gamyba
 • Baldų pristatymas į namus
 • Baldų surinkimas
 • Buitinės technikos įmontavimas
 • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Kontaktai
Paklausti
UAB „Narbutas ir Ko“ – Lietuvos baldų rinkos lyderė, moderni ir inovatyvi tarptautinė bendrovė, kurianti, gaminanti ir parduodanti visuomeninės paskirties baldus – siekia užtikrinti patogią ir šiuolaikišką darbo vietą bei patenkinti besikeičiančius klientų poreikius. Įmonė siūlo baldus vadovams, priimamojo baldus, spintas, lentynas, kėdes, baldus darbo vietoms įrengti, minkštus ir nestandartinius baldus.
Kontaktai
Paklausti
 • Įmonė “Vildika”, gaminanti biuro baldus, pasiekė, kad klientas, kuris norėtų įsirengti biurą ar įmonės patalpas, taupytų savo laiką ir viską galėtų įsigyti vienoje vietoje.
 • Siūlome platų asortimentą žinomų Europos gamintojų kėdžių, nebrangių ir kokybiškų biuro baldų, didžiausią pasirinkimą metalinių baldų – nuo įvairaus dydžio ir saugumo kategorijų seifų, kartotekų spintų, persirengimo spintelių iki stelažų.
Kontaktai
Paklausti