Jaunuolio baldai

Jaunuolio baldai atitinkantys Jūsų norus - laimingi vaikai ir tėvai. Tik pas mus toks platus jaunuolio baldų (jaunuolio baldu) pasirinkimas. Visi baldai jaunuolio kambariui
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Rotra interjerai – interjero akcentai ir baldai iš viso pasaulio. Sendinti odiniai ir medienos, pynimas ir rankų darbo raižiniai, lovosbaldai išsiskiria nešabloniškumu, kokybe bei originalumu. Tai yra kaip šeimos relikvija - amerikietiškas komfortas, neužmirštama egzotika ir nesenstanti klasika. Rotra interjerai specializuojasi ties vaiku, jaunuolio, svetainės, miegamojo baldais
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji Akcinė bendrovė  „PAMARIO BALDAI" sėkmingai gyvuoja jau nuo 2000 m. balandžio 4 dienos.
Nuo veiklos pradžios įmonės paskirtis - šiuolaikiškų ir kokybiškų baldų gamyba pagal individualius vartotojo poreikius. Uždaroji akcinė bendrovės  „PAMARIO BALDAI" jauno kolektyvo pozitivus požiūris į naujoves leidžia bemaž visose situacijose vadovautis firmos credo: „patenkintas klientas - kokybiškas baldas". Pagrindinę įmonės produkcijos dalį sudaro slenkančios sistemos ir virtuvės baldai, nors bendrovė pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina vaiku ir jaunuolio kambario, prieškambario ir biuro baldus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AIDORA" įkurta 1993 metais Vilniuje. Nuo pat bendrovės įkūrimo aktyviai buvo stiprinami verslo santykiai su statybinių medžiagų prekių tiekėjais bei ieškoma naujų verslo partnerių vakarų Europoje.
Kontaktai
Paklausti
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius. Pagal Jūsų norimo baldo vizija – dizaineris padės surasti tinkamiausia projekto sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą. Kvalifikuoti, didelę patirti turintis meistrai , kokybiškai ir nepriekaištingai pagamins Jūsų bet koki užsakytą gaminį.

Maloniai laukiame Jūsų apsisprendimo.
Kontaktai
Paklausti
Aurimo Sakalausko kūrybinės baldų dirbtuvės - nestandartiniai, virtuvės, restorano, svetainės, sakraliniai ir kt. mediniai baldai.
Kontaktai
Paklausti
UAB "BALTIJOS BRASTA" buvo įkurta 1996 m. Bendrovės būstinė yra Kaune. Kituose Lietuvos ir užsienio šalių miestuose mums atstovauja patikimi ir patyrę partneriai. Ypatingi, ilgalaikiai ryšiai mus sieja su Suomija, iš kurios mūsų įmonė veiklos pradžioje pasisėmė daug patirties, naujų idėjų ir su kuria glaudžiai bendradarbiaujame.
Kontaktai
Paklausti
UAB "CONGESTUM GROUP" vienija grupę imonių, kurių veikla susijusi su statyba. Tai žinomi architektai, statybininkai, apdailininkai, statybinių medžiagų bei produktų gamintojai, elektros instaliacijos, signalizacijos, inžinerinių tinklų montuotojai ir kt.
Kontaktai
Paklausti
  • Didžiulis pasirinkimas. Prekybos salės Vilniuje – virš 1000 kv. m., 300 kv. m Kaune ir virš 1000 kv. m. Klaipėdoje!!
  • Pristatymo laikas. Prekes turime “čia ir dabar”. Jums nereikia laukti kelis mėnesius, kol bus pagaminta, ir važinėti kelis kartus į parduotuvę - užsakyti ir vėliau – atsiimti.
  • Geros kainos. Vežame tiesiai iš gamintojų. Geri ir patikrinti tiekėjai. Aplenkiame tarpininkus. Įsikūrę ne miesto centre, tai nesukelia mūsų kaštų. Todėl pas mus visada geros kainos. 
  • Produktas. Natūralaus medžio baldai (ąžuolas, pušis, uosis, bukas, sezamo medis, etc.) bei tikros odos sofos.
Kontaktai
Daugiau saulės Lietuvos namuose, daugiau spalvų, šilumos ir geros nuotaikos. Toks mūsų siekis. Su šia mintimi mes atvežėme į Lietuvą dalelę egzotiškojo Maroko interjero idėjų. Apsilankykite pas mūsų partnerius ir išsirinkite originalių rankų darbo baldų bei namų puošybos aksesuarų.
Kontaktai
Paklausti
Lietuvos ir Čekijos UAB " GRINDUVA" įregistruota 1997.12.16 Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijoje, atestuota aplinkos ministerijoje. Grinduva bendradarbiauja su Čekais ir naudojasi jų patyrimu.
Kontaktai
Paklausti
UAB "HEFAISTO KALVĖ"- tai stilingi kalviško dizaino sprendimai. Stilingi,prabangūs mūsų meistrų rankomis sukurti meniški kūriniai papuoš jūsų būstą, suteiks jaukumo, sukurs naują stilių jūsų namuose.
Kontaktai
Paklausti
UAB "JUSTLUKA" įkurta 1995 m. 80% įmonės gaminamo asortimento sudaro minkštų baldų gamyba. Likusią dalį baldai iš laminuotos medžio plokštės. Esame pakankamai nedideli, kad galėtumę greitai reaguoti į rinkos pasikeitimus, taip pat ir į pirkėjo norus bei pageidavimus.
Kontaktai
Paklausti