Čiužiniai

Padėsime išsirinkti geriausią čiužinį, tai įvairių firmų čiužiniai: ciuziniai iš putų poliuretano, elastiniai, ilgaamžiai, neleidžiantys kauptis drėgmei čiužiniai. Tagul miegas būna saldžiausias!
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
„Dormeo“ – tai aukštos kokybės čiužiniai, pagalvės ir kitos prekės miegui bei Jūsų namams. Mes suprantame, kad miegas ir patogumas yra nepaprastai svarbūs, todėl užtikriname, kad pirkėjams siūlome tai, ką turime geriausio.
„Dormeo“ čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formos, todėl miego metu išlaiko stuburą taisyklingos padėties. Kadangi čiužiniai pagaminti iš elastingos ir tvirtos ECOCELL medžiagos, jie neišsiguli, o jų forma nesikeičia net po daugybės naudojimo metų.
Dormeo čiužiniams suteikiamos 12 ir 15 metų garantijos. Dormeo čiužiniai parduodami higieniškoje ir patogioje vakuumo pakuotėje, todėl juos patogu transportuoti. Be to, galite būti tikri, kad pirmieji jį išpakuojate.

Čiužiniai ir čiužinukai:
Kontaktai
Paklausti
"AURAPLUS"

Esame įmonė, kuri specializuojamės čiužinių gamyboje. Gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos, draugiškos aplinkai, neturinčios nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Mūsų asortimente rasite čiužinių, su taip vadinama, viskoelastine (memory) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie Jūsų kūno poreikių.
Kontaktai
Paklausti
MIEGO CENTRAS – tai specializuotos čiužinių parduotuvės Lietuvoje.
Ortopediniai čiužiniai, vandens lovos,  lovų grotelės ir ortopedinės pagalvės parenkami pagal specialią metodiką, paremtą kinezeterapiautų konsultacijomis.

GILI SPECIALIZACIJA
Labai gili specializacija, leidžia pasiūlyti itin didelį asortimentą miego prekių iš Vokietijos, Švedijos, Čekijos, Danijos bei Lietuvos.
 
PASAULYJE PRIPAŽINTI GAMINTOJAI
MIEGO CENTRAS neprisirišęs prie vieno tiekėjo, todėl partnerių sąraše yra stiprūs, ilgametę patirtį turintys, čiužinių, lovų, vandens lovų, lovų grotelių, pagalvių, kokybiškos patalynės ir kitų miego prekių gamintojai. Iš kiekvieno gamintojo yra parenkami patys kokybiškiausi ir prienamos kainos produktai, todėl klientai gali džiaugtis labai geru kainos ir kokybės santykiu. Pagrindiniai tiekėjai: HUKLA, METZELER, DUNLOPILLO, SLEEPWELL, GUMOTEX, AKVA WATERBEDS, BARENSCHLAF, FEY&CO, LONAS, AKAI, BALDAI JUMS, BOX&SPRINGS, GAUTIER.

PROFESIONALUS KONSULTAVIMAS
Didelę patirtį turintys prekybos vadybininkai - ekspertai parinks jums tinkamiausią čiužinį, groteles, pagalvę.

www.miegocentras.lt
Kontaktai
Paklausti

Lietuvos ir Švedijos uždaroji akcinė bendrovė „Gemega“ įkurta 1997 metais Šiauliuose. UAB „Gemega“ tikslas – tiekti tik aukščiausios kokybės gaminius, kad kiekvienas vartotojas būtų patenkintas.

Įmonė gamina ir prekiauja:

 • spyruokliniais čiužiniais
 • latekso čiužiniais
 • lovomis CONTINENTAL
 • vienpusiais čiužiniais
 • plonais čiužinėliais
 • ergonominėmis pagalvėmis
 • ekonominės klasės gaminiais
 • viešbučiams skirtais čiužiniais
Kontaktai
Paklausti
UAB „Dangų centras“ vykdo statybos ir rekonstrukcijos darbus. Siūlome  didmeninėmis  ir mažmenimėmis kainomis importuojamas grindų dangas: 
 • Sporto dangas vidaus treniruoklių, fizioterapijos, daugiafunkcinėms salėms, įvairios paskirties lauko aikštynams (teniso kortams, žaidimų aikštelėms, terasoms) - Taraflex, Grabo, Bergo, Granuflex, Regupol, Casali Group, Lano sports.
 • Sporto čiužinius (sportiniai čiužiniai).
www.dangucentras.lt
Kontaktai
Paklausti
 • Siūlome medinius, tvirtus, ilgaamžius, estetiškus lauko baldus, kurie papuoš Jūsų sodybą, kiemą ar terasą. Galėsite jaukiai ir patogiai ilsėtis ar leisti laisvalaikį.
 • Gaminame šešių rūšių spyruoklinius čiužinius, kurie skiriasi minkštumu, spyruoklių rūšimi, užvalkalų kokybe bei užpildais.
Kontaktai
Paklausti
Firma "Arūšta" nuo 2007 m. balandžio mėnesio pasiūlė savo klientams naują paslaugą - nestandartinių išmatavimų ir formų , prisitaikančius prie kūno, ortopedinius viskoelastinius bei žele putų, čiužinius ir paklotus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AUDRELINA" įkurta 2002 m Panevėžyje. Tais paČiais metais atidarytas ir pirmasis salonas. Daugėjant klientų ir pleČiantis pardavimų geografijai, 2004 m. atidaryti dar du salonai Panevėžyje ir Biržuose.
Kontaktai
Paklausti
 • Medienos masyvo baldai
 • Fun kolekcija
 • Metaliniai baldai
 • Rankų darbo baldai
Kontaktai
Paklausti


Ieškote čiužinio?
Užsukite pas mus... Siūlome puikius produktus, esame lankstūs deryboms.
 


MonteCristo - Jūsų namams tai ko Jūs ieškote, o mes turime Jums pasiūlyti.

Kontaktai
Paklausti