Čiužiniai (prestižiniai)

Čiužiniai (prestižiniai), geriausi, aukščiausios kokybės naujausi čiužiniai. Jie puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formos. Prestižiniai čiužiniai padeda išvengti nugaros ir kaklo skausmų bei garantuoja aukščiausios kokybės miegą. 
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
"AURAPLUS"

Esame įmonė, kuri specializuojamės čiužinių gamyboje. Gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos, draugiškos aplinkai, neturinčios nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Mūsų asortimente rasite čiužinių, su taip vadinama, viskoelastine (memory) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie Jūsų kūno poreikių.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AFFINITAS" įkurta 1997 metais pradėjo savo veiklą kaip nestandartinių baldų gamintoja. Mūsų gaminami baldai yra šiuolaikiški, patogūs, ilgaamžiai, funkcionalūs ir atitinkantys užsakovo poreikius.
Kontaktai
Paklausti
Prekyba keramikinėm rankom formuotom apdailos plytom ir plytelėm. Prekyba natūraliu akmeniu ir natūralaus akmens plytelėm. Prekyba natūralaus akmens (skalūno) stogo danga. Profesionalios akmens ir keramikos/klinkerio valymo ir priežiūros priemonės.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AUGUTIS" pradėjo dirbti 1995 m. Nuo tada iki dabar pagrindiniai produktai išliko tie patys: mediniai laiptai, durys ir baldai. Dauguma mūsų klientų yra Vilniuje, nors laiptus perka ir norvegai, danai.
Kontaktai
Paklausti


Ieškote čiužinio?
Užsukite pas mus... Siūlome puikius produktus, esame lankstūs deryboms.
 


MonteCristo - Jūsų namams tai ko Jūs ieškote, o mes turime Jums pasiūlyti.

Kontaktai
Paklausti
Remmers Baustofftechnik GmbH (Vokietija) - įmonių, užsiimanČių profesionalia statinių ir kultūrinių paminklų apsauga, - lyderė Europoje, vienijanti 1.100 darbuotojų, kurie atlieka tyrimus, gamina ir realizuoja daugiau nei 400 produktų statinių restauravimui, modernizavimui ir sanavimui, naujų statinių sandarinimui bei statinių, grindų ir medienos apsaugai.
Kontaktai
Paklausti
UAB "WALLENIUM" įmonė, gaminanti pertvaras ir prekiaujanti jomis. Modulines vidines pertvaro gaminamos vidutinio tankio plaušo plokšČių (MDF), faneros, aliuminio ir stiklo. Pertvarų apdaila gali būti gaminama iš įvairių spalvų stiklo ir faneros.
Kontaktai
Paklausti