Čiužiniai (lateksiniai)

Čiužiniai (lateksiniai), prisitaikantys prie jūsų kūno formos. Įvairios paskirties: ligoninėms, namams, sanatorijoms.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
"AURAPLUS"

Esame įmonė, kuri specializuojamės čiužinių gamyboje. Gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos, draugiškos aplinkai, neturinčios nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Mūsų asortimente rasite čiužinių, su taip vadinama, viskoelastine (memory) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie Jūsų kūno poreikių.
Kontaktai
Paklausti
MIEGO CENTRAS – tai specializuotos čiužinių parduotuvės Lietuvoje.
Ortopediniai čiužiniai, vandens lovos,  lovų grotelės ir ortopedinės pagalvės parenkami pagal specialią metodiką, paremtą kinezeterapiautų konsultacijomis.

GILI SPECIALIZACIJA
Labai gili specializacija, leidžia pasiūlyti itin didelį asortimentą miego prekių iš Vokietijos, Švedijos, Čekijos, Danijos bei Lietuvos.
 
PASAULYJE PRIPAŽINTI GAMINTOJAI
MIEGO CENTRAS neprisirišęs prie vieno tiekėjo, todėl partnerių sąraše yra stiprūs, ilgametę patirtį turintys, čiužinių, lovų, vandens lovų, lovų grotelių, pagalvių, kokybiškos patalynės ir kitų miego prekių gamintojai. Iš kiekvieno gamintojo yra parenkami patys kokybiškiausi ir prienamos kainos produktai, todėl klientai gali džiaugtis labai geru kainos ir kokybės santykiu. Pagrindiniai tiekėjai: HUKLA, METZELER, DUNLOPILLO, SLEEPWELL, GUMOTEX, AKVA WATERBEDS, BARENSCHLAF, FEY&CO, LONAS, AKAI, BALDAI JUMS, BOX&SPRINGS, GAUTIER.

PROFESIONALUS KONSULTAVIMAS
Didelę patirtį turintys prekybos vadybininkai - ekspertai parinks jums tinkamiausią čiužinį, groteles, pagalvę.

www.miegocentras.lt
Kontaktai
Paklausti
UAB "AGVA" įkurta 1991-aisiais. UAB "AGVA" yra viena iš stambiausių baldinės furnitūros importuotojų ir pardavėjų Lietuvoje. Mūsų pagrindinė veikla yra susijusi su baldų furnitūros tiekimu baldų gamintojams ir prekybiniams partneriams ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje bei Lenkijoje.
Kontaktai
Paklausti
  • Siūlome medinius, tvirtus, ilgaamžius, estetiškus lauko baldus, kurie papuoš Jūsų sodybą, kiemą ar terasą. Galėsite jaukiai ir patogiai ilsėtis ar leisti laisvalaikį.
  • Gaminame šešių rūšių spyruoklinius čiužinius, kurie skiriasi minkštumu, spyruoklių rūšimi, užvalkalų kokybe bei užpildais.
Kontaktai
Paklausti
Firma "Arūšta" nuo 2007 m. balandžio mėnesio pasiūlė savo klientams naują paslaugą - nestandartinių išmatavimų ir formų , prisitaikančius prie kūno, ortopedinius viskoelastinius bei žele putų, čiužinius ir paklotus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "GARANTAS" įsikūrė ir dirba tam, kad padėtume žmonėms ir organizacijoms įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant turimus pastatus. Mūsų vizija - išlaikyti ir stiprinti klientams patrauklaus, patikimo, ekonomiškai naudingo ir nuolat tobulėjanČio statybų partnerio įvaizdį, kuriant šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės ir ekonomiškus būsto bei viešosios paskirties pastatus.
Kontaktai
Paklausti


Ieškote čiužinio?
Užsukite pas mus... Siūlome puikius produktus, esame lankstūs deryboms.
 


MonteCristo - Jūsų namams tai ko Jūs ieškote, o mes turime Jums pasiūlyti.

Kontaktai
Paklausti
1990 m. įsikūrusi ir Lietuvoje sėkmingai dirbanti įmonė S.K.S. 2000 m. pristatė naują prekinį ženklą "PARKETO NAMAI". Tai didžiausias specializuotas parketo salonas Lietuvoje, turintis didžiausią ekspozicinį plotą.
Kontaktai
Paklausti
UAB "SANLANGIS" veikla pradėta 2002 metais. 2003 metais įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema LST EN ISO 9001:2001, leidžia užtikrinti aukštą produkcijos kokybę. Kvalifikuoti darbininkai, administracinis - techninis personalas leidžia įmonei imtis sudėtingų langų gamybos.
Kontaktai
Paklausti
Schüco tai adresas, ieškantiems langų ir saulės energijos panaudojimo sistemų. Schüco International KG (Lietuvoje: Schüco Lietuva, UAB kuria ir parduoda tarptautinėje rinkoje pilnai išbaigtas aliuminio, plastiko ir plieno profilių bei saulės energijos panaudojimo sistemas.
Kontaktai
Paklausti