Biuro baldai

Įvairūs biuro baldai, spintos, spintelės, stalai, darbo kėdės, stalai kompiuteriams, slenkančios sistemos biurams. Biuro baldų gamyba, surinkimas, pristatymas į Jūsų darbo vietą.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Atvažiuojame į namus ar biurą išsimatuoti ir iškarto paskaičiuosime ir pateiksime konkretų baldų pasiūlymą. Gaminame nestandatinius baldus namams ir biurui.
Konsultantai dirba visoje Lietuvoje!
Baldus galite pirkti ir išsimokėtinai.
Kontaktai
Paklausti
Gaminame, surenkame, montuojame, projektuojame įvairaus storio medžio drožlių plokščių (LMDP) baldus:
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji akcinė bendrovė „Baldų Visata” pradėjo sėkmingai dirbti baldų rinkoje nuo 2001 m. Mūsų tikslas – nenutrūkstantis tobulėjimas, operatyvus visų problemų sprendimas gera prekių kokybė, patikimas bendradarbiavimas. Mūsų veiklos sritysbiuro baldų pardavimas, namų bei taip pat biuro kėdžių.
Kontaktai
Paklausti


"A&A Baltija" Baltijos regione dirba nuo 1993 metų ir yra įgaliotas Belgijos kompanijos atstovas "GDB INTERNATIONAL" Lietuvoje ir Latvijoje. Siūlome   aukšČiausios kategorijos biuro baldus iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Olandijos ir Anglijos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba aukščiausios kategorijos ofiso baldais iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Olandijos ir Anglijos. Daugiau nei 100 000  biuro baldų pasiūlymų.


Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime. 

Kontaktai
Paklausti
Nuo 1991 metų, bendrovės "Aitra" kolektyvas kuria baldus komforto ir aukštos kokybės vertintojams. Kompanijos projektuotojai ir konstruktoriai balduose įkūnijo pačias moderniausias ir drąsiausias idėjas, kurios suras savo vietą tiek moderniame biure, tiek jaukiuose namuose.

Projektuojami ir gaminami kietuosius nestandartiniai virtuves, prieškambario, ofiso, vaiku kambario ir kitus baldus.
Kontaktai
Paklausti
 • UAB "CURRUS" gamina nestandartinius kietuosius baldus.
 • Pasitelkusi naujausias technologijas, bendrovė gamina aukščiausios kokybės miegamojo, virtuvės, biuro, prieškambario, vaikų kambario, drabužines, svetainės, bei prekybos įrangos baldus.
 • Jei turite nestandartinę virtuvę, biurą ar kitą patalpą, mūsų dizaineris-architektas suprojektuos baldus pagal Jūsų poreikius.
Kontaktai
Paklausti
Baldai. Baldų gamyba: virtuvės, miegamojo, svetainės,vaikų, vonios, biuro,istaigų ir kiti baldai.Teikiame paslaugas kaip baldinių plokščių pjovimas,laminavimas,dažymas,beicavimas,lakavimas.
Kontaktai
Paklausti


Įmonė "ELPURA" įkurta 1997 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - tiesmetrinių medienos dirbinių gamyba ir medienos džiovinimo paslaugos. Galime teikti medienos džiovinimo ir obliavimo - profiliavimo paslaugas.

Kontaktai
Paklausti
D. Tamuliūno firma "IDĖJŲ PARKAS" buvo įkurta 1996 metais atsižvelgiant į tuometinės Lietuvos rinkos poreikius. Pradėjusi savo veiklą nuo metalinių vamzdinių konstrukcijų firma sparČiai juda į priekį, plėsdama prekybinės įrangos projektavimo ir gamybos sferą bei įsisavindama naujas technologijas.
Kontaktai
Paklausti
 • Mūsų bendrovė Jums siūlo kokybiškus bei ergonomiškus biuro baldus, taip pat teikia biuro planavimo bei dizaino paslaugas.
 • Savo klientams ne tik įrengiame biurą, bet ir suteikiame baldams ilgą garantijos laikotarpį, konsultuojame klientus ir mokome juos naudotis mūsų produkcija, kad ji tarnautų ilgai ir atliktų visas savo funkcijas: sudarytų žmogui galimybę dirbti patogiai ir tausojant sveikatą.
Kontaktai
Paklausti
Prekiaujame standartiniais biuro baldais bei gaminame mūsų dizainerių individualiai Jums suprojektuotus
biuro baldus arba pagal Jūsų pateiktus projektus.

Mes patarsime kaip įsirengti ergonomiškas darbo vietas:

 • pateiksime Jūsų biuro baldų išdėstymo projektą,
 • greitai paskaičiuosime viso projekto kainą,
 • sutartu laiku pristatysime baldus.
Kontaktai
Paklausti
 • Baldų projektavimas kompiuterine programa
 • Nemokamas atvykimas į Jūsų namus pamatuoti patalpą
 • Baldų gamyba
 • Baldų pristatymas į namus
 • Baldų surinkimas
 • Buitinės technikos įmontavimas
 • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Kontaktai
Paklausti
UAB „Narbutas ir Ko“ – Lietuvos baldų rinkos lyderė, moderni ir inovatyvi tarptautinė bendrovė, kurianti, gaminanti ir parduodanti visuomeninės paskirties baldus – siekia užtikrinti patogią ir šiuolaikišką darbo vietą bei patenkinti besikeičiančius klientų poreikius. Įmonė siūlo baldus vadovams, priimamojo baldus, spintas, lentynas, kėdes, baldus darbo vietoms įrengti, minkštus ir nestandartinius baldus.
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji Akcinė bendrovė  „PAMARIO BALDAI" sėkmingai gyvuoja jau nuo 2000 m. balandžio 4 dienos.
Nuo veiklos pradžios įmonės paskirtis - šiuolaikiškų ir kokybiškų baldų gamyba pagal individualius vartotojo poreikius. Uždaroji akcinė bendrovės  „PAMARIO BALDAI" jauno kolektyvo pozitivus požiūris į naujoves leidžia bemaž visose situacijose vadovautis firmos credo: „patenkintas klientas - kokybiškas baldas". Pagrindinę įmonės produkcijos dalį sudaro slenkančios sistemos ir virtuvės baldai, nors bendrovė pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina vaiku ir jaunuolio kambario, prieškambario ir biuro baldus.
Kontaktai
Paklausti
UAB „Projektų idėjos“ gamina standartinius ir netik biuro baldus, spintas, spinteles, stalčius, konteinerius, darbo stalus ir pan.
Kontaktai
Paklausti
Nestandartinių biuro baldų ir kitų baldų projektavimas, gamyba. Plokščių pjovimas ir apdirbimas.
Kontaktai
Paklausti
Mažmeninė ir didmeninė prekyba baldais, baldų gamyba:
 • Biuro baldai, biuro kėdės, ofiso spintelės, darbo stalai, spintos biurui, minkštasuoliai
 • Miegamojo baldai
 • Prieškambario baldai
 • Svetainės baldai
 • Vaikų ir jaunuolio baldai
 • Virtuvės baldai
 • Valgomojo baldai
Plačiau internete www.tavo-baldai.lt
Kontaktai
Paklausti
Standartiniai ir nestandartiniai įvairios paskirties korpusiniai biuro baldai gaminami iš laminuotos arba natūraliu lukštu dengtos MDP ir MDF plokštės. Standartiniai biuro baldai Skirti darbo vietai įrengti, atsižvelgiant į poreikius, aplinką bei kitus reikalavimus. Baldų serijos sudarytos iš įvairių modulių, kuriuos galima derinti ir jungti, formuojant poreikius atitinkančią darbinę erdvę. Nestandartiniai biuro baldai atitinka visus darbo vietos organizavimui keliamus reikalavimus, o specifiniai sprendimai derinami su jų paskirtimi.
Kontaktai
Paklausti


Baldų projektavimas ir gamyba

Kokybiškai ir patraukliomis kainomis gaminame:

 • Virtuvės,
 • svetainės,
 • prieškambario,
 • biuro baldus,
 • spintas su slankiosiomis sistemomis
 • kitus korpusinius baldus.
Kontaktai
VESIDA – tai išskirtinumas, individualumas bei aukščiausia kokybė kiekvienoje detalėje.
Projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus: miegamojo ir prieškambario komodas, įvairios paskirties spinteles, stalus, biuro baldus, interjero detales, lentynas ir kt.
Kompleksiniai sprendimai, pritaikius nestandartinių baldų savybes, ypač populiarūs tarp užsakovų, nes padeda išlaikyti pasirinkto interjero vientisumą ir funkcionalumą.

Kontaktai
Paklausti
 • Įmonė “Vildika”, gaminanti biuro baldus, pasiekė, kad klientas, kuris norėtų įsirengti biurą ar įmonės patalpas, taupytų savo laiką ir viską galėtų įsigyti vienoje vietoje.
 • Siūlome platų asortimentą žinomų Europos gamintojų kėdžių, nebrangių ir kokybiškų biuro baldų, didžiausią pasirinkimą metalinių baldų – nuo įvairaus dydžio ir saugumo kategorijų seifų, kartotekų spintų, persirengimo spintelių iki stelažų.
Kontaktai
Paklausti