Ąžuoliniai baldai

Ieškote ąžuolinių vidaus ar lauko baldų? - čia yra: ąžuoliniai virtuvės baldai, lauko ąžuoliniai baldai, stalai, ąžuoliniai laiptai - nuo to kas suprojektuos, pagamins iki to kas pristatys.
Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Nemokamas pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Apmokėjimas tik gavus prekes.

Greitas ir nemokamas pristatymas - vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų - baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, biuro baldai, lauko baldai.
Kontaktai
Pagrindinė mūsų veikla - ąžuolinių baldų gamyba ir prekyba. Taip pat gaminame: medinius langus, duris, kitus įvairius gaminius iš ąžuolo, uosio bei kitos medienos.
Kontaktai
Paklausti
Individuali įmonė "Medžio era", turinti didelę patirtį ąžuolo džiovinimo bei apdirbimo srityse, siūlo Jums aukščiausios kokybės produktus jūsų kiemui, pirčiai ir terasai.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Pušis"- faneruotų ir natūralaus medžio baldų gamybos įmonė.
 Bendrovė gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje, kaip aukštos kokybės baldų gamintoja, kurie atitinka ne tik Lietuvos, bet ir Europos sąjungos standartams.
Kontaktai
Paklausti
„Medienos Era“ yra žinoma kaip Kompanija, galinti pasiūlyti šiuolaikiškus ąžuolo medienos baldus. Šiuo metu įmonė plečia gamybos apimtis ir atidarė dar vieną saloną Kaune, senamiestyje (Šv. Gertrūdos g. 37). Mūsų darbuotojų komandos meistriškumas ir išskirtinis dėmesys net mažiausioms detalėms užtikrina, kad pas mus įsigysite tik aukštos kokybės produktą.
Kontaktai
Paklausti
UAB "ASG - STATYBA" nuo 1998 metų intensyviai dirba statybos rinkoje. Galime didžiuotis kasmet auganČiais pardavimais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir su jais didėjanČia mūsų specialistų patirtimi.
Kontaktai
Paklausti
Miegamojo, virtuvės ir svetainės ąžuoliniai baldai pagal individualius užsakymus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "DARIM BALTIJA IR PARTNERIAI" įkurta 1992 m. Rimgaudo Jokūbausko. Tuo metu pagrindinis veiklos tikslas buvo energijos taupymas. Pradėjusi savo veiklą esant dviems darbuotojams, per dešimt metų įmonė išsiplėtė ir išaugo ne tik žmonių skaiČiumi bet ir paČia veiklos kokybe ir patirtimi.
Kontaktai
Paklausti
UAB "FITIZONA" kiekviename biure racionaliai ir originaliai suprojektuos augalų oazes bei rūpinsis jų priežiūra. "Žalieji kampeliai" teigiamai ir raminamai veikia darbuotojus, todėl tai viena lengviausiai įgyvendinamų ir mažai kainuojanČių darbuotojų motyvacijos didinimo priemonių.
Kontaktai
Paklausti
Lietuvos ir Švedijos UAB "GEMEGA" įkurta 1997 metais.  UAB "GEMEGA" tikslas tiekti tik aukšČiausios kokybės gaminius, kad kiekvienas vartotojas būtų patenkintas. 2004 m.
Kontaktai
Paklausti
Viena iš didžiausių Lietuvos biuro baldų gamintojų, įmonė "GURDA" įsteigta 1995 m. Kaune. Per pastaruosius 7 metus įmonė augo ir plėtėsi, atidarė filialus ir baldų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Rygoje, Varšuvoje.
Kontaktai
Paklausti
UAB "LOMERAS" - sparČiai besipleČianti įmonė, savo veiklą pradėjusi 2004 rugsėjo men . Mūsų specializacija - rąstinių namų gamyba ir statyba. Įmonėje dirba darni ir profesionali komanda.
Kontaktai
Paklausti
UAB "MAZGAS" įkurta 1991 m. Pirmus du metus importavome kabelinę produkciją, nuo 1993 m. praplėtėme asortimentą ir radėjome importuoti šviestuvus, lempas, automatikos ir valdymo įrenginius, kitas elektros instaliacines medžiagas.
Kontaktai
Paklausti